مزون ملورینا
خانه / لباس عروس / فروش عمده لباس عروس با یقه ایستاده در ایران

فروش عمده لباس عروس با یقه ایستاده در ایران

لباس عروس انتخاب ویژه عرس خانم ها می باشد. در صورت انتخاب درست باعث خوش تیپ نشان دادن عروس خواهد شد. این لباس بسته به هیکل انتخاب می شود. هر تیپ و هیکل و قدی مدل مخصوص به خود را دارد. لذا چنان چه به درستی انتخاب نشود باعث بد ریخت شدن تیپ عروس می شود. این لباس در تولیدی ها در دو نوع نامزدی و عروسی دوخته و عمده در سراسر کشور توزیع می کند. فروش عمده لباس عروس در تولیدی ها به صورت سفارش دوخت و خرید می باشد.

فروش عمده لباس عروس با یقه ایستاده در ایران

فروش عمده انواع لباس عروس

فروش عمده انواع لباس عروسفروش عمده انواع لباس عروس در مراکز تولیدی عرضه می شود. علاوه بر آن عمده فروشی های این لباس نیز انواع مدل ها را از تولیدی خریداری نموده و به صورت عمده عرضه می کنند. خریداران عمده؛ مرکز فروش شنل عروس نیز هستند؛ که این لباس را عمده خریداری و خرده کرایه نموده و به هر نحوی بدست مصرف کننده می رسانند. مزون خریدار لباس عروس؛ این لباس را در طرح های مود نظر خود؛ سفارس عمده دوخت به تولید کننده می دهد.

بهترین تولید کنندگان لباس عروس یقه ایستاده

بهترین تولید کنندگان لباس عروس یقه ایستادهبهترین تولید کنندگان لباس عروس یقه ایستاده این لباس را در انواع مدل های آستین دار و بدون آستین و طرح های متنوع تولید می کند. لباس عروس عمده ارزان در طرح یقه ایستاده و باز از تولیدی ها به دست مزون های لباس عروس می رسد. دوزنده لباس عروس با استفاده از طراحان مجربی که دارد مدل های جدید مدرن و متنوع را طراحی نمود و بر روی پارچه اجرا و بدون واسطه و مستقیم عرضه می کنند.

لیست قیمت لباس عروس جدید

لیست قیمت لباس عروس جدیدلیست قیمت لباس عروس جدید در مزون ها به صورت های متنوع می باشد. چون مدل ها فراوان؛ جنس پارچه ها متفاوت؛ و طریق دوخت هر مدلی نیز فرق دارد. قیمت لباس عروس در تولیدی ها ارزانتر است به خصوص در صورتی که عمده خریداری شود. نوع خرید و میزان عرضه و تقاضا و هزینه تولید نیز در قیمت ها تاثیر گذار است. لباس های عروس جدید؛ مدرن و شیک که تنوع مدل در آنها زیاد و دوخت آنها پیچیده و مدرن است و با کیفیت های بالا گرانتر می باشند. 

تفاوت قیمت لباس عروس یقه ایستاده و معمولی

تفاوت قیمت لباس عروس یقه ایستاده و معمولیتفاوت قیمت لباس عروس ایستاده و معمولی در نوع پارچه ها فرق دارد. لباس عروس ایستاده به دلیل پوشیده بودن قسمت بالا تنه ی آن از مدل های شیک اغلب گرانتر می باشد. لباس معمولی چون بیشتر بالای آن باز است و کمتر پارچه استفاده شده ارزانتر است.قیمت خرید انواع لباس عروس ایستاده و معمولی بسته به اندازه پارچه برده شده در مدل های آن و جنس پارچه متفاوت است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم سيدين
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127255140
شماره پشتیبانی: 09127623183
آدرس کانال: Melorina_mezon@
پست الکترونیکی: nsseyedin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت لباس عروس دکلته در ایران

لباس عروس یکی از به یاد ماندنی ترین لباس هایی است که هر خانم در طول زندگی به تن می کند. پس کیفیت و زیبایی این لباس بسیار پر اهمیت و مهم است. اما امروزه با توجه

دیدگاهتان را بنویسید